fbpx

Zostałam fotografem i skończyłam z DŁUGAMI… 😢

Swoją przygodę zaczynałam, jako fotograf mody.

Robiłam piękne komercyjne ujęcia, pięknym modelkom. One nie doceniały mojej pracy, klienci, wciąż chcieli taniej. Wiedziałam, że to, co robię, jest warte dużo więcej, ale stanęłam przed murem.

Pomyślałam, że muszę być „beznadziejną bizneswoman”, skoro tani fotografowie robiący gorsze ode mnie zdjęcia (to był fakt) mogą mieć mnóstwo klientów. Zazdrościłam im… Nie chciałam robić tego, co robię, tak tanio. To był mój punkt zwrotny. Jednak zanim, coś z nim zrobiłam, WYPALIŁAM SIĘ.

Brakowało mi na wynajem taniego studio. Było kiepsko! Prawie się poddałam. Prawie skończyłam z fotografią.I wiesz co? Potem było JESZCZE GORZEJ…

Założyliśmy z mężem firmę eventową, która miała ratować nam sytuację. Chcieliśmy dobrze dla naszych nowo narodzonych dzieci. Chcieliśmy, by było tylko lepiej. Zamiast tego, udało nam się praktycznie PÓJŚĆ Z TORBAMI. Zostaliśmy:

  • Z wielkim długiem na plecach
  • Z olbrzymim czynszem za 170 m2
  • Bez pracowników

Do tego doszły wyrzuty sumienia, że zamiast zajmować się dziećmi, to ciągle pracujemy i ciągle nie mamy pieniędzy…

Stanęliśmy w miejscu.

Nie miałam wyjścia. Zmieniłam swoje podejście i postanowiłam powrócić do tego, co robiłam najlepiej. Sesje zdjęciowe, tylko w wersji PREMIUM.

W końcu zaczęłam zarabiać TYLE, ile czułam, że jestem warta!

…a to był dopiero początek… T

eraz chcę się podzielić tym, co sprawiło, że zaczęłam w końcu żyć na dobrym poziomie ze swojej pasji i jak pozyskiwać klientów.

Tutaj zdradzę WSZYSTKO w 100% 👉https://www.bogatyfotograf.pl/webinar

Kategorie: Sprzedaż