Warsztaty Marketingu NA ŻYWO:

"Znajdź 5-ciu klientów w miesiącu"

Dowiedz się więcej
Dni
Godzin
Minut
Sekund

17.07.22 godz: 10:00

Uzupełnij formularz

i odbierz swój darmowy e-book teraz!

"Możesz osiągnąć Sukces w Biznesie Fotograficznym i cieszyć się regularnym dochodem, wolnym czasem oraz niezależnością finansową, ale samo poprawianie fotografii nic nie zmieni..."

Współpracowałam z takimi markami jak: Eva Minge, Feromony, STP Multifood, Biżuteria Claudio Cansian czy fryzjerska marka MATRIX.

Zadbałam także o wizerunek osób takich jak m. in. Wróżbita Maciej (znany wróż TVN), Oskar Minge (brand manager Eva Minge), Katarzyna Obara (radna Wrocław).

Udzielałam wywiadów oraz wystąpiłam w programach tv takich jak: Dzień Dobry TVN, UWAGA TVN, TVN24 i wielu innych. Moje zdjęcia lądowały na okładkach takich gazet, jak Ogólnopolski magazyn „Foto-kurier” i SLAJD.

Zostałam wyróżniona w Międzynarodowym konkursie Fotografii Portretowej „LeSprit 2009″ oraz na portalach artystycznych m.in: Międzynarodowy blog fotograficzny Melissy Rodwell (znanej amerykańskiej fotograf mody) fashionphotographyblog.com, jeden z największych polskich portali artystycznych DIGART.pl, ŚwiatObrazu.pl.

Ale najważniejsze jest to, że potrafię nauczyć cię, jak posłużyć się strategiami luksusowych produktów oraz usług, bys mógł zacząć przyciągać do twojego biznesu ludzi chcących płacić Ci tysiące złotych za to, co teraz robisz (prawdopodobnie zdecydowanie za tanio) w fotografii.

Cześć jestem,

Od 2018 roku, wraz z mężem pomagam innym fotografom przebijać sufity finansowe w ich biznesach fotograficznych z olbrzymią skutecznością.

Nie nauczę Cię, jak robić dobre zdjęcia. Pokazuję, jak sprzedać drogo to, co już jest dobre.

Współpracowała z:

WSZYSTKO SIĘ ZMIENIA

Dołącz do zmiany!
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Dołącz do specjalnej grupy i odbierz darmowe szkolenia:

Efekty fotografów, którzy z nami pracują, uczestnicy szkoleń:

Marcin Dąbrowski
Fotograf Ślubny
Click to play video
"Dzięki Wam zarobiłem ponad 80 tysięcy złotych w miesiąc!"

Prawdziwe efekty, które wypracujesz jak nasi studenci:

Rozwiń pozostałe wyniki sprzedaży naszych studentów, którymi dzielą się na grupie

V

Szukałem feedbacku dlaczego niektóre zapytania pozostają bez echa, a był to spory procent...uczestnictwo w kursie spowodowało, że ten procent znacznie się zmniejszył, a po drugie przestałem się przejmować

"Chciałem sprzedać sprzęt i zmienić branżę przed waszym kursem(...) Inspirowanie się innymi pomogło(...)widać było, ze podchodzicie do tego realnie, ze to nie jest ściema."

Mateusz Filipiuk

Tomasz Wiśniewski

"Przy małych cenach miałem problem ze znalezieniem klientów. Nie wiedziałem, jak przedstawić ofertę, by klient widział w nich wyższą wartość. Po kursie zwiększyłem swoje ceny 5 krotnie i wreszcie widać, że to cenią."

Historie Naszych Studentów

Rafał Kowalski

"Nie miałam przekonania, by brać pieniądze od klientów. Teraz wolę komuś odmówić niż robić to, co kocham za półdarmo. Moje sesje kosztują teraz kilka razy więcej niż na początku. Dziękuję, mega robotę zrobiliście!"

Katarzyna Stępień

Paweł Hoffmann

"Po waszym kursie napisałem do 10 osób spod mojego zdjęcia i na 10 osób 6 kupiło sesję ode mnie! Nie żałuję ani jednego grosza, który zainwestowałem. Teraz to klienci starają się o mnie. Teraz mam więcej czasu dla siebie i rodziny!"

"Inwestycja w tą wiedzę jest NICZYM w porównaniu do wartości, którą otrzymacie! Zamiast bezmyślnie wydawać na sprzęt, zostań przy jednym obiektywie, a wiedza, którą posiądziesz tutaj zwróci ci się wielokrotnie! "

Paweł Fesyk

fesykphotography.com

Illuminate by Kate

hoffmannstudio.pl

rafalkowalski.pl

takikadr.pl

dreamfoto.pl

"wiedza, którą posiądziesz tutaj zwróci ci się wielokrotnie!"

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Kim Jestem?

©Akademia Bogaty Fotograf|Question mark media sp z.o.o| 2022

Subskrybuj teraz

Bogaty Fotograf

Membership

Zacznij już teraz z