fbpx
Justyna Ł .Bień $ Paweł Pepper

Pokażemy Ci, gdzie tracisz pieniądze w swoim biznesie fotografii i co możesz zrobić, aby zarobić 2x więcej ze swoimi usługami fotograficznymi.

KONSULTACJE Z JUSTYNĄ Ł .BIEŃ I PAWŁEM PEPPEREM – pozwól TEJ DWÓJCE pomóc w rozwiązaniu Twoich problemów!

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ? 

ZERO TEORII – 100% PRAKTYKI!

Nazywamy się Justyna Ł. Bień i Paweł Pepper, tworzymy tego bloga i pomogliśmy już dziesiątkom fotografów uruchomić i/lub rozwinąć swój biznes fotograficzny.

Podczas naszej współpracy:

  • Przeanalizujemy Twój model biznesowy i marketing Twoich usług fotograficznych.
  • Sprawdzimy twoje Portfolio oraz media społecznościowe i jego mocne i słabe punkty.
  • Przedstawimy Ci rekomendację optymalizacji procesu marketingowego , procesu sprzedażowego, generowania potencjalnych klientów, zwiększania sprzedaży, zwiększania cennika, wprowadzania automatyzacji.

Cena usługi kosztuje 1997 PLN brutto. Podczas procesu zadamy Ci pytania w formie formularza i przeanalizujemy wszystko związane z twoją usługą fotograficzną. Otrzymasz rozwiązania dla twoich problemów biznesowych w formie spotkania on-line z Justyną i Pawłem przez aplikację zoom, która trwała będzie do 90minut.

Po prostu wypełnij formularz poniżej i napisz z czym masz problem. Justyna Ł Bień oraz Paweł Pepper odpowiedzą Ci w ciągu 24 godzin ze szczegółami.

Obsługujemy wielu kursantów oraz pomagamy przedsiębiorcom, a jednocześnie pracujemy przy własnych firach. Napisz do nas jak najszybciej, abyśmy zarezerwowali dla Ciebie czas do współpracy.

Nic nie ryzykujesz. Jeśli uważasz, że nasze rekomendacje nie są wartościowe, to zwrócimy Ci 100% zainwestowanych pieniędzy.

Justyna Ł. Bień & Paweł Pepper