24 kwietnia (środa) godzina: 10:00

Dni
Godzin
Minut
Sekund
TAK, Rezerwuję Bilet VIP!

Odkryj, Jak Zacząć REGULARNIE ZARABIAĆ

100.000+ zł w Fotografii!!

DOŁĄCZ DO NASZYCH 4-GODZINNYCH Witrualnych WARSZTATÓW MISTRZOWSKICH na żywo!

>> DOSTĘPNYCH TYLKO 200 Miejsc! <<

Click to play video

NOWOŚĆ!!!

Od ZERA do 100.000zł + w Fotografii w Rok!

Wirtuale Warsztaty Mistrzowskie Na Żywo!

Dostępnych TYLKO 200 MIEJSC!

TAK! Chcę Odebrać Swój Bilet VIP!

Czego się Dowiesz na Ekskluzywnych

4- GODZINNYCH WARSZTATACH MISTRZOWSKICH?

Uwolnij swoją

Wizję Sukcesu!

Strategie Porządanego Biznesu

TAK! Chcę Odebrać Swój Bilet VIP!

Dostępnych TYLKO 200 MIEJSC!

Poznaj sekrety 3 zmian Mindsetu, jakich Musiałam w Sobie Dokonać, Które Pozwolą Ci na Podniesienie Swoich Cen i Zarobków oraz Wiarę We Własne możliwości stworzenia Wysokopłatnych Sesji. (Wartość 1000 zł)

Poznaj Bogaty

Mindset

Zrozum strategie i taktyki, które przekształcą Twoją Fotografię w Rozchwytywany i Pożądany Biznes. Dowiedz się, jaka jedna Zmiana Sprawiła, że Potencjalni Klienci Chcą Mi płacić 5-cio Cyfrowe Sumy za Moje Sesje. (Wartość 5000 zł)

Odkryj sekretną strategię, która umożliwiła naszym uczniom przekształcić swoją firmę Fotograficzną w Mega Zyskowny Biznes. Odkryj, jak Zdobyć motywację i Nieodpartą Umiejętność Dążenia Do Postawionego Sobie Celu, By Osiągnąć Go szybko i Bez Poddawania Się! (Wartość 1000 zł)

TYLKO DLA PIERWSZYCH 50 UCZESTNIKÓW! Poznaj mój Planer 30 Dni Postów, Live, Rolek czy Wideo, które Przyciągną Uwagę Klientów i Zbiją ich Obiekcje! Te tematy tworzyłam przez wiele lat promowania własnego biznesu Fotografii Kobiecej (Możesz podmieniać je i dostosowywać do własnego typu klienta!) (Wartość 1000 zł)

BONUS DZYBKIEGO DZIAŁANIA!

PDF: Planer 30 Dni Kontentu Przyciągających Klienta

IconIconIconIcon

Otrzymaj Dostęp do 4- GODZINNEGO Warsztatu Mistrzowskiego

NA ŻYWO o Łącznej Wartości 12.000 zł

za TYLKO 48 PLN!

4 godziny

praktycznej wiedzy

24.04.2024

środa

10:00-14:00

godzina warsztatów

POZNAJ SWOJĄ MENTORKĘ

Justyna Ł. Bień to Autorka, Mówca i Mentorka programu Bogaty Fotograf EXPERT oraz Bogatego Mindsetu, gdzie uczy przedsiębiorców, jak zarabiać 6- cyfrowe sumy co roku.


Sama W ciągu ostatniego roku, zamknęła sprzedaż na ponad 1.4700.000 zł. Justyna 10 lat była fotografem i przez kilka lat mieszkała z 2 dzieci i mężem w małej kawalerce, mając bardzo niskie zarobki i spędzając mnóstwo czasu w pracy. Wszystko to się zmieniło, kiedy wraz z mężem odnaleźli sposób na zarabianie w miesiąc więcej niż przez cały rok.


Niezależnie od faktu, że uważała się za “biznesowo nieudaną” i była przerażona sprzedażą w wysokich stawkach, jest teraz jedną z najwyżej opłacanych fotografów i mentorów Mindsetu Bogactwa i Srzedaży Ofert Luksusowych.


Nagradzana przez Magazyn Business Woman and Life jako “Lider Szkoleń dla Fotografów”, a Światowej Klasy Celebryta filmowego hitu “The Secret” Joe Vitale, sam gratulował jej osiągnięć, jako Liderce i Mentorce w nauczaniu Zarabiania pieniędzy.

Justyna Współpracowała m.in. z tymi Markami:

TAK! Chcę Zarobić +100tys. zł
Na Fotografi w Rok!

Link do Pokoju Zoom, Otrzymasz na maila

Po Rezerwacji Biletu VIP!

1. Zarezerwuj miejsce, aby otrzymać DOSTĘP

do Pokoju ZOOM NA ŻYWO

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

Tutaj Zrezerwuj Miejsce!

2. Odbierz Potwierdzenie Rezerwacji na mailu wraz z Linkiem Do Pokoju Zoom.

3. Dodaj WYDARZENIE (24.04.2024, godzina 10:00-14:00 ) do swojego Kalendarza, by nie zapomnieć pojawić się na Warsztatach Mistrzowskich na Żywo. (Zajęcia są prowadzone na żywo - Nagrania nie będzie)

4. Dołącz po rejestracji do Zamkniętej Grupy Posiadaczy Biletów VIP, aby być w gronie uczestników, lub móc zadawać pytania przed spotkaniem. (Link otrzymasz również w mailu potwierdzającym rejestrację)


5. Wejdź do Pokoju Zoom, na 30 min przed spotkaniem w dniu wydarzenia, Aktywnie bierz udział i Odmień Swoje Życie na 4- godzinnych Warsztatach!

Akademia Bogaty Fotograf | 2024 | Question Mark Media Sp. z.o.o | kontakt@bogatyfotograf.pl

Regulamin | Polityka Prywatności